IQOS iLuma فروش

قیمت 7,800,000 تومان

دارای یکسال گارانتی دیجیتال سرویس

ویژگی ها کالا

  • دارای رنگ بندی
  • بلوتوث
  • همراه با تمیز کننده
  • شارژر سریع
رنگ بندی
مقدار: 

جدیدترین مدل 2021، IQOS Iluma ، با فناوری جدید Smart Core Induction System، جذابیت تنباکوی بدون حرارت را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهد و فناوری اصلی IQOS را حفظ می‌کند که برگ‌های تنباکو را مستقیماً از داخل گرم می‌کند.

با ساختار جدید بدون تیغه، دیگر جای نگرانی از بابت آسیب دیدن تیغه وجود ندارد و نیازی به تمیز کردن دردسرهای پس از استفاده نیست.

دستگاه را می توان دو بار به طور مداوم استفاده کرد. همچنین دارای عملکرد شروع مجدد است که به طور خودکار گرمایش را شروع می کند.

IQOS Iluma فقط برای استفاده با Smart Core Stick™ طراحی شده است. از IQOS Iluma و Smart Core Stick™ با دستگاه‌های IQOS سنتی (IQOS 3 Duo و مدل‌های قبلی) و باید ازفیلتر تنباکو اختصاصی استفاده کنید. اگر از فیلتر های هیتس برای این محصول استفاده کنید می تواند به دستگاه آسیب برساند.

مدل پرچمدار IQOS ILUMA PRIME: پوسته ای طراحی شده با بدنه آلومینیومی و ترکیبی از مواد مختلف. 4 رنگ سبز جد، خاکی طلایی، مشکی Osidiya و برنز وجود دارد. لوازم جانبی پوسته و حلقه فلزی میله سیگار می تواند بر اساس Customize برای نیازهای فردی باشد.
مدل استاندارد IQOS ILUMA: طبق طراحی IQOS قبلی، بدنه در پنج رنگ موجود است: قهوه ای-سبز، بژ سنگریزه ای، خاکستری سنگریزه، آبی آسمانی و قرمز غروب آفتاب. پانل های جانبی، لوازم جانبی پوسته و حلقه فلزی میله سیگار را می توان با توجه به نیازهای شخصی سفارشی کرد.

مشخصات فنی

HeatStick Type Marlboro TEREA
What’s Included in the Kit Device
Manual
Safety Instructions
Warranty Card
USB Cable Type C
USB Adaptor
Cleaning Brush
Cleaning Sticks
Number of Consecutive Uses Holder: 2
Pocket Charger: We got 35
Type of Blade Flat blade
Cycle Length 6 minutes, 5 seconds or 14 puffs
Charging Time Holder: 4 minutes, 30 seconds
Pocket Charger: 1 hour, 22 minutes
Features Bluetooth for the IQOS Connect app
Warranty Varies based on region
Colors Black, white, gray, blue, copper, limited edition chrome, spring edition
نظرات
سازنده: 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support