Heets Gold فروش

قیمت 2,500,000 تومان

ویژگی ها کالا

  • سطح نیکوتین ملایم
  • طعم گیاه کوهی و زنجبیل
  • ساخته شده در کارخانه PMI در اروپا
  • فقط برای استفاده در دستگاه های IQOS
مقدار: 

IQOS یا "I QUIT ORGINING SMOKING" مارکی است که افراد سیگاری را به طور منظم ترغیب به ترک سیگار می کند. سیگار کشیدن برای سلامتی و محیط زیست نیز خطرناک است. بیشتر افرادی که سیگاری هستند به دستگاه های IQOS روی می آورند که جایگزینی بدون دود و کم خطر نسبت به سیگارهای سنتی ارائه می دهند. اگر سیگاری هستید و می خواهید سیگار را ترک کنید ، IQOS بی صبرانه منتظر شماست.

HEETS Gold مانند سیگار معمولی به مدت شش دقیقه دوام می آورد و حدود 14 پوک کام می دهد.هر بسته هیتس گلد یا طلایی شامل 20 قطعه فیلتر حاوی 0.6 گرم مالت و تنباکو پر شده است. فیلتر گلد جز گرانترین سیگارهای تولید شده توسط کمپانی فیلیپ موریس می باشد.به ادعا کمپانی تولید کننده در تنباکو داخل فیلتر از نوعی گیاه کوهی استفاده شده است که باعث آرمش شخص مصرف کننده می شود.

پس چرا منتظری؟ اکنون با سفارش فیلترهای HEETS سازگار با محیط زیست بدون دود و خاکستر لذت ببرید و از پوک های سالم تر از سیگار لذت ببرید.

هدف IQOS ایجاد دنیایی بدون دود با آلاینده های کمتر و روشهای ایمن تر برای کشیدن سیگار است تا سیگارهای سنتی که برای افراد سیگاری ، محیط زیست و افراد اطراف مضر است حذف شود. سیگار کشیدن عامل اصلی سرطان ریه است.

نظرات
سازنده: 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support